من مكتوب

April 25, 2008

راي اعتماد

Filed under: دردهاي اجتماعي — saeedlog @ 5:39 pm

ديشب خانواده تا ساعت سه شب بيدار بودن و در مورد گراني و مشكلات اقتصادي اي كه همگي شون هم تازگي دارن و تا پيش از اين مسبوق بر سابقه نبوده اند گپ مي زدند ( رايزني خانوادگي ). در مورد گاف هاي دولت احمدي نژاد و حتي در مورد اخراجي هاي دولت ( دانش جعفري و پور محمدي ) و بغض تركيده دانش جعفري و مطالب افشاگرانه و سمي اش در مراسم توديع ( حرف هاي جناب دانش جفعري آنقدر سمي و حساب شده بود كه حالا حالاها دولت جناب احمدي نژاد تب و لرز خواهد داشت . باور نداريد نگاه كنيد به واكنش عجولانه دكتر احمدي نژاد در همدان و واكنش هاي آتي …) وخيلي از مسائل اخير مرتبط با دولت هم صحبت هايي شد .
از اين جور بحث هاي خانوادگي مرتبط با سياست و اقتصاد و جامعه در خانواده ما كم پيدا مي شه و بيشتر بحث ها حول و حوش مسائل خاله زنك بازي است و … ولي دليل اين يكي رسيدن كارد به استخوان بود . واقعا ببينيد چي شده كه خانم هايي كه اصلا يك لحظه هم حاضر نيستند بحث هاي خاله زنك بازي شون رو با چيز ديگه اي عوض كنند نشسته بودند و بحث هاي سياسي و اقتصادي مي كردند .
دلم نميخواد متهم بشم به اين كه يك گوشه نشستم و بدون توجه به مشكلات اجرايي دولت دارم گير مي دم به مشكلات اجتماعي و اقتصادي كشور . ولي واقعا احساس ميكنم كه خيلي از اين مشكلات حاصل بي تدبيري دولت آقاي احمدي نژاده . لازم ام نيست مثال بزنم خودتون شاهد خيلي از بخش هاش بودين .

ماجراي سهام عدالت و اين كه خيلي وقته كه ديگه خبري ازش نمي شنويم و صداش هم بالا نمي ياد كه به چه مرحله اي رسيده .
ماجراي اصل 44 قانول اساسي كه خيلي داره كند جلو مي ره و هنوزم بخش خصوصي قوانين حمايتي درست و درماني نداره .
ماجراي گراني هاي اخير .
قائله مسكن و گراني هاي وحشتناك اش . تهران رو نمي دونم ولي افزايش قيمت ها در مشهد رو كه مي شنيدي مخ ات سوت مي كشيد .
……………………………….. ( آمادگي اين رو دارم كه يه طومار طويل از اين مسائل رو قطار كنم )

اتفاقات زيادي در دوره جناب احمدي نژاد اتفاق افتاده كه دولت بايد در موردشون توضيح بده و بهتره هر چه زودتر اين كار رو بكنه وگرنه ممكنه به پايان اين دوره رياست جمهوري برسيم و فشارهاي اقتصادي باعث بشه كه احمدي نژاد براي بار دوم نتونه از مردم راي اعتماد بگيره .

Advertisements

1 Comment »

  1. منم حاضرم یه عالمه دیگه بهشون اضافه کنم….واقعا دیگه من یکی که موندم ….. در ضمن آقای سعید خان چرا شما ها هر پستی که می ذارین با هر مطلبی که باشه یه پاتک هم به این خانوم ها میزنید؟ مگه این طور نیست که نیمی از دوستان وبلاگی شما خانم هستن؟ همه که یه جور نیستن! تازه الان من شاهد این هستم که خاله زنکی یه بیماری واگیر در جامعه ماست… و خاص خانم ها و آقایون نیست…

    Comment by مرجان — August 6, 2008 @ 12:20 am


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: